افتتاح رسمی دبیرخانه علمی و اجرایی کنگره هشتم
1398-11-30
افتتاح رسمی دبیرخانه علمی و اجرایی کنگره هشتم

دبیرخانه علمی و اجرایی «هشتمین کنگره ملی علوم ترویج و آموزش کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست پایدار» توسط آقای دکتر حسینی، رئیس انجمن علمی ترویج و آموزش کشاورزی و آقای دکتر مویدی، رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی در روز چهارشنبه 30 بهمن‌ماه 1398 در محل این موسسه رسماٌ افتتاح شد.

در این مراسم که دبیران علمی و اجرایی کنگره، مسئولان دبیرخانه و جمعی از همکاران موسسه آموزش و ترویج کشاورزی حضور داشتند، رئیس انجمن علمی ترویج و آموزش کشاورزی ابراز امیدواری کردند که کنگره هشتم زمینه تعامل هر چه بیشتر اندیشه و عمل در آموزش و ترویج کشاورزی را فراهم نماید. رئیس موسسه آموزش و ترویج نیز برگزاری این کنگره را فرصت مناسبی برای بهره­‌گیری از ظرفیت علمی دانشگاه‌ها برای حل مسائل و نیازهای ترویج و آموزش کشاورزی دانستند و بر حمایت همه­‌جانبه این موسسه در برگزار هرچه باشکوه‌­تر کنگره تاکید داشتند.


پیش از برگزاری این مراسم نیز، «دومین جلسه برنامه­‌ریزی کنگره» با حضور رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، رئیس انجمن ترویج و آموزش کشاورزری و دبیران و مسئولان دبیرخانه علمی و اجرایی کنگره برگزار شد که در آن اقدامات انجام شده و پیش رو مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است، هشتمین کنگره ملی علوم ترویج و آموزش کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست پایدار در سال 1399 بر اساس تفاهم­‌نامه مشترک، توسط انجمن علمی ترویج و آموزش کشاورزی و موسسه آموزش و ترویج کشاورزی برگزار خواهد شد.